Skontaktuj się z nami

Jeśli interesuje Cię udział w naszym szkoleniu kadrowo – płacowym, kontaktuj się z nami śmiało

Zadzwoń

+48 509 186 561

Kontakt wyłącznie w sprawach szkoleń

Email

kontakt@spdszkolenia.pl

Telefon

509 186 561

SPD SZKOLENIA

Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Szkolna 32
32-077 Smardzowice
NIP: 5130015267
Wpis do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych: 130267


Najczęściej zadawane pytania

Zapisujesz się na szkolenie, dostęp aktywujemy niezwłocznie. Masz swoje konto, logujesz się z dowolnego urządzenia, w dogodnym dla siebie czasie. Obsługa jest bardzo prosta, my nie narzucamy żadnych terminów, a jedynie służymy pełnym wsparciem technicznym i merytorycznym.

Dostęp do całości materiałów z możliwością ich pobrania (nagrania, wzory edytowalne, ściągi w PDF), przedłużenie dostępu na Twoje życzenie, pomoc i opiekę trenera, wysyłkę drukowanych dokumentów ukończenia szkolenia.

Jasne. Dane do faktury możesz podać w formularzu zamówienia. Faktury są z terminem płatności 14 dni albo dłuższym, jeśli jest Ci niezbędny. Nic nie musisz płacić z góry.

Oczywiście. Pamiętaj tylko, że Uczestnik musi posiadać zarejestrowane konto. Możesz je zarejestrować swobodnie na specjalnie utworzony w tym cel adres email.

Tak, jesteśmy tu elastyczni. To może być jakieś szkolenie gratis, to może być rabat procentowy na całość zamówienia, jesteśmy tu elastyczni 🙂

Jasne, możesz zapisać się na jedno czy więcej szkoleń od razu. W razie potrzeby bezpłatnie przedłużymy Ci dostęp do nich. Daj tylko znać, że jest taka konieczność.

Jasne, pisz na nasz email albo zadzwoń. W czasie szkolenia również masz dostęp do trenera i możesz swobodnie zadawać pytania.

Wystawiamy certyfikat firmowy oraz zaświadczenie – na podstawie przepisów rozporządzenia MEN w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (jesteśmy wpisani do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem 130267)

Tak, szkolenia są na bieżąco aktualizowane.

Oczywiście. Możesz swobodnie się zapisać i korzystać. Dokumenty ukończenia szkoleń wysyłamy również za granicę, nic za to nie płacisz ekstra.