Kurs kadr i płac online – szkolenie z zaświadczeniem MEN

Kurs kadr i płac online – Specjalista do spraw kadr z zaświadczeniem MEN oraz Specjalista do spraw płac z zaświadczeniem MEN. Zapraszamy osoby zainteresowane do wzięcia udziału w naszym autorskim certyfikowanym szkoleniu online „Specjalista ds. kadr” oraz kursie płac online „Specjalista do spraw płac z zaświadczeniem MEN. Nasz kurs kadr i płac z zaświadczeniem MEN kierowane jest do wszystkich – początkujących i zaawansowanych kadrowych, pracodawców i pracowników, osób, chcących poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć wartościowy certyfikat.

Kurs kadr online z zaświadczeniem MEN

Kurs płac online z zaświadczeniem MEN

Z programem szkoleń można zapoznać się pod powyższymi linkami, tam również znajduje się więcej informacji na temat obu kursów, jak również pełne informacje odnośnie zapisania się na kurs kadr i płac online – szkolenie z zaświadczeniem MEN. Udział w szkoleniu jest prosty, zapisanie się na dany kurs zajmuje około dwóch minut, poradzą sobie z tym z pewnością również osoby „niezbyt biegłe” w obsłudze komputera. Z samego szkolenia zresztą można korzystać również na telefonie czy tablecie. W razie konieczności uzyskania pomocy w zapisaniu się na szkolenie cz potem w udziale w nim służymy pełną pomocą i wsparciem technicznym i merytorycznym.

Wszystkie nasze certyfikowane szkolenia online kończą się uzyskaniem drukowanego certyfikatu oraz zaświadczenia na druku MEN. Dokumenty te wysyłamy najpóźniej następnego dnia po ukończeniu szkolenia. Uczestnik ma je w swoich rękach w ciągu kilku dni, odkąd poinformuje nas, że ukończył kurs kadr i płac online czy jakiekolwiek inne nasze szkolenie online.

Nasza dedykowana platforma szkoleniowa spdszkolenia.pl pozwoli Państwu na błyskawiczny i wygodny udział w szkoleniu. Platforma jest stale rozwijana i poszerzana o kolejne kursy dla kadrowych, pracodawców i pracowników.

Kurs kadr i płac online – jak to wygląda?

Udział w szkoleniu zapewni zainteresowanym nie tylko materiały szkoleniowe (błyskawicznie dostępne z poziomu każdej lekcji), ale przede wszystkim praktykę, wiedzę, doświadczenie, rozeznanie w sprawach kadrowych itp. Szkolenie projektowane jest w taki sposób, aby maksymalnie efektywnie poszerzyć wiedzę o prawie pracy, pozyskać doświadczenie, niezbędne do pracy w kadrach, ułatwić zarządzanie pracownikami.

Jesteśmy jednostką szkoleniową, wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych, dzięki czemu na udział w naszym szkoleniu możesz zdobyć wsparcie w swoim urzędzie pracy. Popytaj, pokaż program, cena jest naprawdę atrakcyjna, a ty zdobędziesz wartościową i pożądaną wiedzę i atrakcyjne certyfikaty.

Kurs kadr i płac online jest podzielony na lekcje tematyczne, o takiej objętości, aby materia z danej lekcji nie była przytłaczająca, dało się ją łatwo zapamiętać czy utrwalić. Do każdej lekcji na każdym etapie szkolenia można wrócić – nawet lekcja oznaczona jako ukończona jest nadal dostępna dla uczestnika. Sam dostęp do szkolenia udzielany jest na 90 dni od dnia zapisania się na kurs kadr i płac online, ale dostęp ten zawsze bezpłatnie przedłużamy, jeśli tylko jest taka potrzeba. Wystarczy poinformować nas telefoniczne czy emailowo, że dostęp do szkolenia upływa, a przedłużymy go niezwłocznie.

Nasz kurs kadr i płac online to nie tylko teoria – zresztą ona jest omówiona jedynie w takim zakresie, jaki jest niezbędny do wdrożenia Uczestnika w praktykę. Lekcje uzupełnione są kilkudziesięcioma przykładami z praktyki. Jeśli przykładowo w szkoleniu omawiamy zagadnienie urlopu wypoczynkowego, to pokazujemy przykłady naliczania i udzielania urlopu. Podobnie, jeśli w kursie płaconym omawiamy temat wynagrodzeń urlopowych, to oczywiście pokazujemy na konkretnych przykładach, jak się liczy dane składniki wynagrodzenia, jak się liczy listę płac, jak wygląda kwestia podlegania ubezpieczeniom ZUS, jak się liczy podatki, jak się dokonuje potrąceń z wynagrodzenia.

A to jeszcze nie wszystko. Szkolenie kadry i płace online to pewna baza do współpracy z Uczestnikiem. Jeśli w czasie kursu ma on jakieś pytania, po prostu kontaktuje się z nami. Odpowiedzi przygotowujemy w sposób możliwie precyzyjny i wyczerpujący i możliwie szybko.

Jeśli szukasz pracy w dziale kadrowo – płacowym, planujesz podjęcie zatrudnienia w biurze rachunkowym, a może po prostu chcesz zdobyć wiedzę z zakresu prawa pracy od podstaw i zatrudniania pracowników, to nasze kurs kadr i płac online – szkolenie przez internet z zaświadczeniem MEN, omawiające kadry i płace od podstaw, to idealny początek przygody z kadrami i płacami.

Całą naszą ofertę szkoleniową znajdziesz również pod tym linkiem: certyfikowane szkolenia online. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą kursową.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *