Szkolenie Zatrudnianie cudzoziemców w praktyce – kurs online z zaświadczeniem MEN

W dniu dzisiejszym w naszej ofercie szkoleniowej pojawiło się nowe szkolenie “Zatrudnianie cudzoziemców w praktyce – szkolenie certyfikowane z zaświadczeniem MEN“. Szkolenie to uwzględnia stan prawy na dzień 1 stycznia 2018 roku i obowiązujące w tym zakresie unormowania prawne. Szkolenie kompleksowo omawia tematykę zatrudniania cudzoziemców. Poruszamy w nim zagadnienia ubiegania się o zezwolenie na pobyt w Polsce, zezwolenie na pracę w Polsce, kiedy zezwolenia na pracę cudzoziemca w Polsce nie są wymagane. Oczywiście lekcje kursu zawierają wszelkie niezbędne wzory pism, formularzy i oświadczeń, niezbędnych polskiemu pracodawcy do zatrudnienia cudzoziemca.

Na szkolenie można zapisać się TUTAJ: Kurs online “Zatrudnianie cudzoziemców w praktyce”

Jeśli w swojej pracy zatrudniasz albo zamierzasz zatrudnić obywateli Ukrainy, Białorusi czy innych państw ze Wschodu, a także obywateli Unii Europejskiej czy w ogóle cudzoziemców, szkolenie “Zatrudnianie cudzoziemców w praktyce” jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. W czasie szkolenia kładziemy nacisk głownie na praktykę, pokazując krok po kroku całą procedurę zatrudnienia cudzoziemca w Polsce, omawiając i udostępniając do pobrania wszelkie niezbędne dokumenty, wyjaśniając zasady podlegania zatrudnionego w Polsce cudzoziemca ubezpieczeniom społecznym i zdrowotnemu, jak również omawiając szczegółowo zasady naliczania wynagrodzeń dla cudzoziemców, z uwzględnieniem składek ZUS i zaliczek na podatek dochodowy.

Szkolenie z zaświadczeniem MEN – zatrudnianie cudzoziemców w Polsce

Lekcje kursowe poparte są wieloma praktycznymi przykładami. Sam udział w szkoleniu jest bardzo prosty – wystarczy się na nie zapisać, a po udostępnieniu szkolenia przerabiać poszczególne lekcje we własnym tempie i w dogodnym dla siebie czasie. Oczywiście w razie ewentualnych pytań, jakie nasuną Ci się w trakcie szkolenia, możesz śmiało kontaktować się z nami – odpowiadamy na wszystkie pytania, służymy poradą i pomocą w każdym aspekcie.

Kurs “Zatrudnianie cudzoziemców w praktyce” to wszechstronne omówienie zagadnienia, obejmujące wszelkie zmiany w przepisach, regulujących tę materię. Szkolenie dedykowane jest pracodawcom, którzy planują zatrudnienie pracowników – cudzoziemców, jednakże obawiają się skomplikowanej i długotrwałej procedury czy nie potrafią odnaleźć się w gąszczu przepisów. Szkolenie pokazuje rozliczenia umowy o pracę i umowy zlecenia z uwzględnieniem zasad naliczania składek ZUS i podatku dochodowego. Składki ZUS i podatek z wynagrodzenia cudzoziemca nie będą już dla Ciebie tajemnicą i problemem, podobnie jak odpowiedzi na pytania: czy Ukraińca należy zgłaszać do ZUS? Jaki rozliczyć podatek za cudzoziemca? Kidy jest wymagane zezwolenie na pracę dla cudzoziemca?

Kurs online Zatrudnianie cudzoziemców – wszelkie niezbędne dokumenty, wszechstronne informacje i porady praktyczne i

zatrudnianie-cudzoziemcow-szkolenie-MEN

zatrudnianie-cudzoziemcow-szkolenie-MEN

wiele więcej.

Osoby, które odwiedziły tą stronę, znalazły ją szukając::

  • czy można zwolnić cudzoziemca
  • kurs zatrudnianie cudzoziemców
  • szkolenie zatrudnianie cudzoziemców
  • kurs zatrudnianie cudzoziemców krakow
  • szkolenie z zatrudniania cudzoziemców
  • zatrudnianie cudzoziemcow szkolenie online
  • zatrudnianie cudzoziemców szkolenie kraków
  • zatrunianie cudzoziemców kurs kraków
  • szkolenia zatrudnianie cudzoziemcow
  • szkolenia z zatrudniania cudzoziemców 2019 kraków
Please wait...

Skomentuj jako pierwszy w "Szkolenie Zatrudnianie cudzoziemców w praktyce – kurs online z zaświadczeniem MEN"

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany


*