Dokumentacja kadrowa – nasze szkolenie certyfikowane

W dniu wczorajszym w naszej ofercie pojawiło się nowe szkolenie – Dokumentacja kadrowa w praktyce (link do szkolenia TUTAJ). Szkolenie dedykowane jest osobom, które chciałby poznać zagadnienia, związane z prowadzeniem akt osobowych pracowników oraz pozostałej dokumentacji pracowniczej. W trakcie szkolenia omówiono w sposób kompleksowy zasady prowadzenia akt osobowych pracowników ich zawartość, sposób uzupełniania i archiwizacji itp. Szkolenie poparte jest wieloma przykładami i uwagami z praktyki.

Ze szkolenia mogą skorzystać nie tylko osoby początkujące, także te bardziej doświadczone znajdą w nim coś dla siebie. Szkolenie zawiera niemal wszystkie niezbędne w kadrach wzory pism i umów, wniosków i oświadczeń pracowniczych, formularzy. Wszystkie oczywiście można pobrać i wykorzystać w swojej codziennej praktyce.

Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu oraz zaświadczenia, wystawionego na druku MEN zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Dostęp do kursu udzielany jest na 90 dni, ale gdyby w tym czasie ktoś nie zdążył przerobić zagadnień kursowych albo chciał sobie – w ramach przypomnienia – kurs powtórzyć, dostęp do kursu przedłużamy na niezbędną ilość dni, oczywiście nieodpłatnie.

Zapraszamy również do udziału w innych naszych kursach certyfikowanych (nie tylko z zakresu prawa pracy), naszą pełną ofertę znajdziesz na stronie www.spdszkolenia.pl

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *