Rekrutacja i selekcja pracowników – szkolenie przez internet

Osoby zainteresowane tematyką rekrutacji i selekcji pracowników zapraszamy do udziału w naszym nowym szkoleniu, poświęconemu tej tematyce. Szkolenie Rekrutacja i selekcja pracowników odbywa się w całości przez internet. Udział w tym szkoleniu wygląda analogicznie, jak w innych naszych kursach – uczestnik loguje się na stronie, a następnie w swoim własnym tempie przerabia poszczególne lekcje. Do każdej z tych lekcji może oczywiście wrócić, sam narzuca sobie sposób i tempo nauki, pozostając przez cały czas w kontakcie z trenerem.

Szkolenie dedykowane jest osobom, odpowiedzialnym za organizację i prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji pracowników. Ze szkolenia skorzystać mogą zarówno osoby z pewnym doświadczeniem w HR, jak i osoby początkujące, a zainteresowane pracą i działalnością zawodową, związaną z rekrutacją i selekcją pracowników.

Pełny program szkolenia znajdziesz TUTAJ: http://spdszkolenia.pl/course/efektywna-rekrutacja-i-selekcja-pracownikow-szkolenie-certyfikowane/

W przygotowaniu mamy już dwa kolejne szkolenia z zakresy uprawnień pracowniczych, związanych z rodzicielstwem oraz z zagadnień, dotyczących zatrudniania cudzoziemców (mamy to szkolenie już: Kurs Zatrudnianie cudzoziemców) w Polsce. Niebawem pojawią się one w naszej ofercie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z tematyką innych naszych szkoleń.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *