Zatrudnianie pracowników w praktyce – nasze nowe szkolenie certyfikowane

Zapraszamy do zapoznania się z nowym szkoleniem w naszej ofercie – Zatrudnianie pracowników w praktyce – 300 ćwiczeń i pytań z odpowiedziami. Szkolenie nietypowe – bez szerszego omawiania podstaw, ale z gruntownym omówieniem zagadnień z praktyki, nietypowych problemów kadrowych itp. Szkolenie składa się z 300 pytań o zróżnicowanym stopniu trudności – krótszych i dłuższych, prostych i skomplikowanych, a przeznaczone jest dla osób, które posiadają już pewną wiedzę z zakresu prawa pracy i chciałyby ją poszerzyć. To również znakomite uzupełnienie naszego poprzedniego szkolenia certyfikowanego – Specjalista do spraw kadr – szkolenie certyfikowane.

Specjalista do spraw kadr szkolenie
Specjalista do spraw kadr szkolenie

Niniejsze szkolenie, w całości dostępne przez internet, to nie tylko pytania i odpowiedzi – do każdego zagadnienia powołana jest odpowiednia podstawa prawna, udostępnione ściągi do pobrania, grafiki i wzory. Udział w szkoleniu jest bardzo prosty, a przez cały czas szkolenia istnieje możliwość zadawania pytań, wyjaśniania wątpliwości i kwestii problemowych, a gdyby dostęp do szkolenia (udzielany na 90 dni) się kończył – przedłużamy je bezpłatnie.

Biorąc udział w szkoleniu sama decydujesz, kiedy je ukończysz i kiedy otrzymasz zaświadczenie MEN i certyfikat (podobnie, jak w naszym szkoleniu: Zatrudnianie cudzoziemców szkolenie online). A nawet jeśli szkolenie zostanie przez Ciebie ukończone, zawsze możesz do niego wrócić – do każdej lekcji. Nawet w sytuacji, jeśli dostęp do szkolenia wygaśnie – po prostu daj nam znać, a my bezpłatnie będziemy przedłużać Twój dostęp do niego o tyle, ile będzie Ci potrzebne.

Niniejszym szkoleniem chcemy rozpocząć realizację naszego nowego pomysłu – stworzenia grupy osób, wymieniających się wiedzą, doświadczeniem itp. Szkolenie zostanie uzupełnione o zamknięte forum, na którym osoby zainteresowane będą mogły udzielać porad, szukać pomocy, pobierać niezbędne dokumenty kadrowe. Dostęp do forum dla naszych kursantów będzie oczywiście bezpłatny i udzielany bezterminowo. Forum dotyczyć będzie wszelkich zagadnień, dotyczących zatrudniania pracowników – od procesu rekrutacji, poprzez zatrudnienie pracownika, prowadzenie akt osobowych, rozliczanie czasu pracy i wynagrodzeń, zakończenie stosunku pracy itp.

 

Zapisanie się na szkolenie jest bardzo proste, a po zapisaniu się na nie otrzymujesz od razu dostęp do wszystkich lekcji, które możesz przerabiać zgodnie z naszym harmonogramem albo w wybranej przez siebie kolejności i wybranych

Kurs kadr online z zawswiadczeniem
Specjalista kadrowy – szkolenie online

zagadnieniach. Niczego Ci nie narzucamy. Pamiętaj, że przez cały czas pozostajesz w kontakcie z trenerem – masz jakieś pytania? Wyślij nam na email, odpowiemy szczegółowo. Pamiętaj – nie narzucamy Ci ani tempa nauki, ani zakresu materiału do przerobienia – sama decydujesz, co w danej chwili jest Ci potrzebne, czego chcesz się uczyć, a w razie pytań czy wątpliwości( tak tak – będą takie) kontaktujesz się z nami.

Zatrudnianie pracowników w praktyce - nasze nowe szkolenie certyfikowane 1

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *