Kierowca w firmie – szkolenie

W dniu wczorajszym w naszej ofercie szkoleniowej pojawiło się nowe szkolenie: Kierowca w firmie – szkolenie certyfikowane“. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które w swojej codziennej praktyce zajmują się kierowcami – planowaniem harmonogramów pracy i rozliczaniem czasu pracy, prowadzeniem dokumentacji pracowniczej kierowców, dbaniem o aktualne badania lekarskie i psychologiczne oraz szkolenia BHP. Szkolenie zwraca uwagę na praktyczne aspekty zatrudniania pracowników tej grupy zawodowej. Omówione zostały aktualnie obowiązujące przepisy, w tym przepisy międzynarodowe, które mają zastosowanie również do kierowców, poruszających się po drogach krajowych.

Kierowca w firmie – szkolenie certyfikowane

Szkolenie kończy się uzyskaniem certyfikatu oraz zaświadczenia według wzoru Ministra Edukacji Narodowej. Dostęp do szkolenie “Kierowca w firmie – szkolenie certyfikowane” udzielany jest na 90 dni z opcją bezpłatnego przedłużania, gdyby Uczestnik kursu chciał do niego wrócić za jakiś czas i coś sobie powtórzyć.

Szkolenie w całości odbywa się przez internet – każdy Uczestnik posiada swoje indywidualne konto, a po zalogowaniu się ma dostęp do kursu i przerabia poszczególne lekcje we własnym tempie,

kierowca-w-firmie-kurs

kierowca-w-firmie-kurs

pozostając cały czas w kontakcie z trenerem.

W naszej ofercie mamy szereg innych kursów, przydatnych w pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Osoby, które odwiedziły tą stronę, znalazły ją szukając::

  • edukacja kierowców szkolenia
  • certyfikowany kurs płace kierowców
  • kierowca kadry
  • kierowca w firmie
  • zatrudnianie kierowców szkolenie

Zostaw komentarz