Specjalista do spraw Płac – nasz kurs płac online

Zapraszamy Państwa do udziału w naszym nowym szkoleniu – Specjalista do spraw Płac – kurs płac online. Kurs udostępniony został na naszej autorskiej platformie szkoleniowej (link do kursu poniżej). Kurs odbywa się w systemie e-learning. Dostęp do kursu 24/7 na każdym urządzeniu, umożliwiającym wyświetlanie zawartości strony internetowej. Kurs przygotowany został w taki sposób, aby nawet osoby kompletnie nie mające pojęcia o zasadach naliczania wynagrodzeń i ich wypłaty mogły poznać podstawy zagadnień płacowych w firmie. Kilkadziesiąt przykładów rozliczeń składników wynagrodzeń i list płac, szczegółowe omówienie zasad podlegania ubezpieczeniom i zasad naliczania składek ZUS i zaliczek na podatek dochodowy. Omówienie praktycznych zagadnień naliczania wynagrodzeń. Nasz kurs płac online pozwala na zdobycie wiedzy o wynagrodzeniach w zakładach pracy, wystarczającej do podjęcia pracy w działach kadrowo-płacowych (zapraszamy również: Zatrudnianie cudzoziemców szkolenie online). Pozwala obyć się z używaną w płacach terminologią, poznać zasady naliczania poszczególnych obowiązkowych i dobrowolnych składników wynagrodzeń (nadgodziny, wynagrodzenia urlopowe, chorobowe, zasiłki itp.).

Link do strony kursu: http://spdszkolenia.pl/course/w-przygotowaniu-specjalista-do-spraw-plac/

Jesteśmy jednostką szkoleniową, wpisaną do Krajowego Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Na naszej platformie elearningowej zamierzamy cyklicznie zamieszczać kolejne kursy i szkolenia, przydatne w pracy kadrowej czy księgowej. W najbliższym czasie ukaże się szkolenie z obsługi programu Płatnik w jego najnowszej wersji.

Dla osób, które chciałyby wziąć udział również w innych naszych kursach przewidujemy bardzo atrakcyjne rabaty. Dostęp do kursu otrzymują Państwo na 60 dni, ale gdyby w tym czasie ktoś nie zdążył z przerobieniem materiału kursowego albo chciał sobie kurs powtórzyć – nie ma żadnego problemu, dostęp do kursu zostaje przedłużony o wymaganą ilość dni.

Specjalista ds. Płac - kurs płac online
Specjalista ds. Płac – kurs płac online

Wszelkich niezbędnych informacji udzielamy telefonicznie bądź za pomocą formularza kontaktowego na stronie. Dla Użytkowników uruchomiliśmy również LiveChat.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *