Urlopy wypoczynkowe w praktyce – nasze nowe szkolenie online

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym kursem w naszej ofercie „Urlopy wypoczynkowe w praktyce – certyfikowany kurs online”. Kurs dedykowany jest dla osób, zajmujących się w zakładach pracy problematyką urlopów wypoczynkowych pracowników – ich udzielania, dokumentowania, obliczania itp. Szczegółowy zakres materiału szkoleniowego mogą Państwo zobaczyć w programie kursu. Kurs poparty jest wieloma przykładami i uwagami praktycznymi, kompleksowo omówione zostały zasady udzielania urlopu ze szczególnym uwzględnieniem stanowisk Państwowej Inspekcji Pracy w tym zakresie.

Urlopy wypoczynkowe w praktyce – certyfikowane szkolenie online

Orientacyjny czas trwania kursu to około 18 godzin, ale faktyczny czas trwania zależy tylko od użytkownika. Użytkownik sam decyduje, kiedy loguje się do systemu i przerabia poszczególne lekcje, zresztą do każdej z nich może na każdym etapie wrócić, celem powtórzenia i utrwalenia materiału.

Urlopy wypoczynkowe w praktyce - certyfikowane szkolenie e-learning
Urlopy wypoczynkowe w praktyce – certyfikowane szkolenie e-learning

Dostęp do kursu udzielany jest na 60 dni, niemniej w każdej chwili wystarczy tylko zgłosić, a przedłużymy go o dalszy czas, gdyby ktoś potrzebował więcej czasu na naukę bądź chciał sobie coś powtórzyć. Oprócz dostępu do szkolenia kursanci otrzymują pełne wsparcie merytoryczne i doradztwo w zakresie prawa pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z programem kursu. To już drugi nasz autorski kurs, przygotowany z uwzględnieniem uwag i sugestii uczestników naszego pierwszego szkolenia online – „Specjalista do spraw kadr”. Za wszystkie uwagi serdecznie dziękujemy, dzięki nim możemy jeszcze lepiej dopasować naszą ofertę do potrzeb naszych Kursantów.

W przygotowaniu obecnie nowe szkolenia: „Specjalista do spraw płac”, „Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych w praktyce”, „Uprawnienia związane z rodzicielstwem – urlopy macierzyńskie, wychowawcze, rodzicielskie itp.”, „Dokumentacja pracownicza” oraz „Rozliczanie czasu pracy w praktyce”. O nowych szkoleniach będą Państwo informowani na bieżąco. Zapraszamy.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *