Program PŁATNIK – certyfikowane szkolenie online

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym nowym szkoleniem – kurs obsługi programu PŁATNIK. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które zamierzają podjąć obowiązki, związane z przygotowywaniem i wysyłaniem dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS. Program szkolenia uwzględnia omówienie podstawowych zagadnień i informacji, których posiadanie jest niezbędne do prawidłowego przygotowywania i wysyłki dokumentów do ZUS.

Szkolenie obejmuje kilkanaście lekcji, każda z nich zawiera wstęp teoretyczny oraz prezentację, omawiającą praktyczne aspekty obsługi programu PŁATNIK. Każdą prezentację można pobrać i wykorzystywać do własnych potrzeb. Oczywiście przez cały czas trwania kursu służymy wszelkim wsparciem merytorycznym i technicznym.

Z kursu mogą skorzystać zarówno osoby, które jeszcze nigdy nie miały kontaktu z programem PŁATNIK, jak i osoby nieco bardziej doświadczone. Szkolenie przygotowane zostało w oparciu o obowiązującą aktualnie wersję programu PŁATNIK 10.

Po ukończeniu kursu każdy z Uczestników otrzymuje certyfikat oraz zaświadczenie, wystawione na druku MEN. Jako jednostka oświatowa, posiadająca status Niepublicznego Centrum Kształcenia Ustawicznego, posiadamy stosowne uprawnienia do wystawiania w/w zaświadczeń.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z programem kursu i uczestnictwa. Więcej informacji na temat kursu: kurs obsługi programu PŁATNIK

platnik-szkolenie
platnik-szkolenie

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *